| just4you a întrebat:

In clasa este un baiat pe care il plac de la gradinita.Se comporta frumos cu mine, dar cand l-a intrebat un colega daca vrea sa fie cu mine a spus ca sa il intreb eu, apoi l-a intrebat si un coleg si prima data a spus ca nu stie, apoi ca da, iar apoi ca nu.Can l-am intrebat eu a spus "scuze, nu"(de fapt i-am dat un biletel). Deci ce sa mai cred.Ma place sau nu? Astept raspun in special de la baieti... funda

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Eu zic ca te place dar daca u ai rugat pe altcineva sa il intrebe si nu ai intrebat personal poate a crezut ca iti bati joc de el.eu zic ca te place, sa mai vb cu el si dupa sa ii zici daca vrea sa fiti impreuna dar spune0i in fata si nu prin biletele.bafta si sarbatori fericite!love struck

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Ai putin tupeu in tine asa iti zic eu.
Nu trimite pe altcineva sa iti rez problemele

| just4you explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, voi tine cont de parerile voastre.Sarbatori fericite!