| Anaasstasssssiaa a întrebat:

In data de 21 am luat Escapelle, iar in 26 am avut prima sangerare maronie, slaba cantitativ, care acum in 28 s-a transformat precum o menstruatie, am avut o durere usoara de burta ieri, iar acum sangerarea este ceva mai abundenta, rosie, nu mai este maronie. Precizez ca in 23-24 am avut scurgeri albe destul de pronuntate. Pareri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello, eu am luat escapelle și am avut puțin sange maro însă după a fost tot normal, doar menstruates mi-a întârziat cu o săptămână, sper ca ești bine acum ❤️

| Anaasstasssssiaa explică (pentru anonim_4396):

Si eu am avut la fel, in prezent sunt bine, astept menstruatia ❤️

| Cavaler001 a răspuns:

Nu ai medic ginecolog? El iti da cel mai bun sfatwinking