| alexandrastietotul a întrebat:

Buna dragilor am si eu o intrebare pentru care voi da funda dar si vot

Deci sunt intr'o relatie de 3-4 luni insa nu stiu daca il iubesc pe acest baiat sau daca nu il iubesc inainte sa stau cu el am avut o relatie de 5 luni in care pe acel baiat l-am iubit foarte mult, enorm de mult;( insa ne'am despartit din prosti sincer nici acum nu am reusit sa il uit mereu ma gandesc la el si cand il vad cu alta imi vine sa ma omor jur, am incercat sa ma impac cu el dar ma uraste el crede ca l-am inselat si nu mai vrea sa ne impacam dar sa revin la problema mea...

Deci sunt intr'o rel de 3-4 luni sincer nu stiu daca il iubesc pe acest baiat ii cunosc familia am fost la ei acasa mama lui pur si simplu ma iubeste mai mult de cum ma iubeste maicamea ( am prrobleme mari cu familia) as fi vrut sa ma despart de el dar apoi ma ura familia lui,frati, surorile, parinti, verisorii etc dar stau cate o data si ma gandesc oare fac bine? oare intr-adevar il iubesc? parintii mei nu sunt de acord cu el ma cert mereu cu mama pentru el (tata a muri) ..frati mei sunt prieteni foarte buni cu el dar nu stiu ar fi si ei dezamagiti de mine si nu situ ce sa fac pur si simplu nu stiu...

Mam culcat cu el si acum mi; e frica a fost ceva ne protejat mi'e frica sa nu raman cu un bebe si lui iamz is asta si rade, zice ca nu a trebut prin asa ceva si nu stie ce a facut nu il inteleg cu si simplu..are o varsta ar trebui sa stie.

Acest cont pe TPU este al verisoarei mele alexandra care are 19 ani

Ma numesc Roxana si am 16 ani jumate iar el are 20

Stiu ca ma iubeste la fel de mult cum si parinti lui la fel, sa jurat in fata biserici ca ma iubeste si'a facut planuri cu mine, pentru toata viata iar eu nu situ ce sa fac;((

ajutati-ma

Imi cer scuze pentru greseli sunt grabita

3 răspunsuri:
| iLoveGirls94 a răspuns:

Buna, parerea mea este sa il faci sa inteleaga ca tu nu il iubesti si stai cu el pentrul simplul fapt ca ceilalti prieteni, parinti etc. te iubesc pe tine, mai bine i-ai spune adevarul... pentru ca dupa un timp va fi si mai greu, vorbeste cu el explica-i ca tie nu iti place de el si asa mai departe, nu iti va lua nimeni capul chiar daca te cunosc parintii lui si prietenii, pana la urma esti doar un copil... ai 16 ani, acum tu decizi ce sa faci tongue sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor, o zi Faina!

| alexandrastietotul explică (pentru iLoveGirls94):

Vrei sa imi dai id tau sa vb mia multe? printr'un mesaj

| iLoveGirls94 a răspuns (pentru alexandrastietotul):

Uite aici id-ul meu, nu pot sa iti dau P.M, roby_lapush