| Arakiss a întrebat:

In general, la nivel planetar, cine crezi ca intretine mai multe raporturi sexuale? Barbatii sau femeile?

21 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt mai multe prostituate decat barbati fustangii.
Nu prea stiu barbati care sa plece de la una si sa se culce cu alta.
Pe cand, fete care se culca cu 2-3-8 parteneri pe zi/noapte, am vazut incepand din liceu.
Deci, eu zic ca femeile fac foarte mult sex, in medie. Pentru ca n-au probleme in a-si gasi un partener, au mereu oferte. Le trebuie doar chef.
Noi umblam destul de mult pana cand gasim ceva; asta e realitatea.

| Drimmero a răspuns:

As zice ca barbatul dar nici aici nu e batut in cuie pentru ca exista si prostituate, iar la polul opus virgini, aici s-ar echilibra situatia. E foarte greu sa spui concret. Cert e ca exista atat barbati cat si femei care de-a lungul vietii au multi parteneri sexuali.

| LPCTSTR a răspuns:

Barbatii, pentru ca sunt cu vreo 65 de milioane mai multi decati femei.

| Hammurabi a răspuns:

Fratele meu, cum ar fi posibil să facă mai mult sex femeile sau mai mult sex bărbații (la nivel planetar)? laughing
Presupun că te referi doar la sex obișnuit, hetero.
Pentru sex e nevoie de un bărbat și o femeie.
De câte ori un bărbat face sex, va face și o femeie. Și invers.
Deci, va fi absolut egal.
rolling on the floor

(Goete s-a prins.)

| Goete a răspuns:

Deci, daca vorbim de raporturi sexuale heterosexuale,
Intrebarea ta e o aberatie.
Pentru ca daca un barbat intretine raport sexual cu o femeie, si femeia intretine in acelasi timp un raport sexual cu barbatul.
Deci numarul va fi mereu egal.
Pana cand nu vor fi mai multi homalai decat lesbiene si atunci intrebarea e cine se *** mai mult homosexualii sau lesbienele

| mastadont a răspuns:

Eu aș zice că femeile. Prostituate sunt peste tot în lume iar acestea fac sex cu un număr mare de parteneri zilnic, parteneri diferiți, pe când bărbați care să trăiască din sex nu prea am văzut. Luând în considerare și faptul că în lume sunt mai multe femei decât bărbați mie mi se pare clar că femeile câștigă aici. De asemenea, unei femei îi e mult mai ușor să-și găsească un partener cu care să facă sex decât unui bărbat, însă e adevărat că acestea preferă să-și găsească un partener stabil și oferă sexul doar după ce e sigură că acel bărbat e ceea ce caută. Aici nu intră în discuție prostituatele, acestea văzând sexul doar ca pe un mod de a face bani și profitând de libidoul mult mai crescut al bărbaților. Dacă femeile ar fi la fel de înnebunite după sex ca bărbații și ar face orice pentru asta, inclusiv să scoată bani, pun pariu că ar exista mai mulți prostituați bărbați decât femei.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Cum spune și@Goete și@Hammurabi într-adevăr o întrebare fără sens.Și ar mai fi o fază. Cică care dintre bărbați și femei își încep întâi viața sexuală? Foarte clar și evident răspunsul de altfel atâta timp cât ești un bărbat atras de o femeie, iar o femeie este atrasă de un bărbat. Bărbații le-o trag femeilor.Noi le transformăm în ceea ce numește societatea ca fiind prostituată.

| Cristi9997 a răspuns:

Femeile clar.
Poti sa ti confirmi asta dând mesaje la necunoscute.
Probabil vreo 10 dintr-o suta o sa ti pice macar sa ti raspunda la mesaje(chiar daca sunt single).
Nu au sa ti raspunda, de ce? Pentru ca ai fi tu prea urât? Haha. Clar. Nu dragule se cordesc. Si sti cum o sug, uuu asa bine de TOT.

Asta unu la mana, doi te uiti in pana mea in jur. Nu prea vezi femei care sa depaseasca 20 de ani si sa fie single. Rare ori. Fara sa fie de mânã cu unu. Femeile deja la 25 de ani sunt satule pana peste cap de abureli si vor unele deja familie.

2 din 10 barbati e virgin si de abia isi gaseste o prietena femeie dapo i gagica. Si sunt atat de disperati incat s-ar intalni si cu o necunoscuta, negandindu se daca poate fi barbat/criminala sau orice altceva. Unii fac sex si cu femei neatractive Lor doar din disperare. Asa ca cine crezi ca face Mai mult sex?

| Arakiss explică (pentru Cristi9997):

Cum poate o femeie sa intretina un raport sexual fara ca un barbat sa nu o faca si el in acelasi timp? Cu cine intretine femeia raportul sexual?
Deci nu e clar ca in momentul in care un barbat face sex, si o femeie face la fel? Cum ar putea face unul mai mult? Cu cine?

| Cristi9997 a răspuns (pentru Arakiss):

Cu cine? N am idee ba frate. Cu un cuplu, cu un barbat singur, poate ele intre ele.
Asta poate ar fi adevarat daca ai trai intr-o utopie dinaia cum fiecare si ar alege partener/un singur partener. Eu am vazut numai barbati/ sau homosexuali care sa se planga ca duc lipsa de bâzdâc, femei n-am intalnit pana acum sa ti spun sincer. Nici macar lesbienele.

| EzSimple a răspuns:

Ba eu in general cand ma *** nu dau report ca ii de bunu simt

| ShadowBlitzE a răspuns:

Având în vedere e că numărul bărbaților care fac sex e în continuă scădere aș spune că probabil femeile

| MorcovMajestic a răspuns (pentru ShadowBlitzE):

Pai si femeile cu cine fac

| ShadowBlitzE a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Număr de bărbați care nu întrețin raporturi sexuale a crescut mai mult decât numărul de femei care nu întrețin raporturi sexuale

| MorcovMajestic a răspuns (pentru ShadowBlitzE):

Cine zice

| ShadowBlitzE a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Statisticile

| MorcovMajestic a răspuns (pentru ShadowBlitzE):

Care

| ShadowBlitzE a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Uite și un video pe tema asta
https://www.google.com/......ps?/search

| VMarceline a răspuns:

Soarele și luna când nu se întâlnesc laughing

| Anonim87598743573495 a răspuns:

Salutare

Nu mi se pare o întrebare atât de complicată

La un research mai amănunțit o să observăm că sunt puțin mai multe femei decât bărbații

Însă dacă e să-i luăm în calcul și pe cei asexuali sau în general pe cei din comunitatea LGBTQ

Și mai ales dacă mergem mai departe și îi luăm în calcul și pe cei virgini atât femei căt și bărbați și alte lucruri care pot modifica deznodământul, dar totodată să ținem cont și că femeile de regulă reușesc să obțină sex mult mai ușor decât bărbațiii

Eu unul aș zice că femrile, dar nu e ca și cum s-a făcut un studiu asupra tuturor oamenilor, atingem în curând pragul de 8 miliarde și mi se pare nerealist să dăm un răspuns categoric

Cele mai bune gânduri!