| anonim_4396 a întrebat:

In ianuarie mi-a venit menstruatia pe 27, februarie mi-a venit pe 25 pana pe 3 iar pe 5 martie am avut contact sexual neprotejat .este posibil sa fi ramas insarcinata?mentionez ca din decembrie nu am mai avut contact sexual.sau trebuie sa astept sa imi vina?
ast ras

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Iti zic exact cum am mai raspuns la aceste intrebari: iat-i un test de sarcina. el este ce mai sigur si asa scapi de temeri. vei afla adevarul. pup.

| MLSS a răspuns:

Nu se stie.cel mai bine fa-ti un test cat mai repede!
Successs:*

| MisteriuosGirl a răspuns:

Dar scumpo, tu cati ani ai? in fine, nu stiu daca esti insarcinata, poti lua un test sau sa astepti sa-ti vina! dar chiar daca nu iti vine, mai este cand intarzie fara motiv! stai calma si ia un test!

| TRANSVERSAL a răspuns:

Vreau un ras de la un specialist

Răspuns utilizator avertizat
| dulce35 a răspuns:

Buna!happy faza e ca s-ar putea sa fi ramas insarcinata, da a ejaculat in tine? ca daca nu atunci nai de ce sa iti faci grijabig grin, incerca ca de acum inainte sa te protejezi ca asa o sa scapi de stres si probleme gen: "cand trebuie oare sa imi vina urmatoarea menstruatienail biting"happy