| Anonimul3315 a întrebat:

In sfarsit! Dupa atata timp! Am stat in umbra atata timp.N-am avut curajul nici sa-i vorbesc si in sfarsit am prins curaj si am invitat cea mai frumoasa si desteapta fata din clasa la banchetu de sfarsit de an si a zis da! Numi vine sa cred! Cea mai frumoasa fata din scoala sa ma accepte tocma pe mine ca parteneru ei? Stiu ca unii o sa ziceti chestii gen,, Si ce ne pasa noua? Si ce daca? Da si? ". Vreau si eu sa afle mai multa lume. Sunt prea fericit. Chiar imi vine sa strig si acum la fereatra.

6 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Striga!
Nu te opreste nimeni tongue

| Anonima264 a răspuns:

Bravo,felicitari!
Ma bucur pentru tine!

| marianyonutz93 a răspuns:

Bv frate te felicit, sa ai grija sa nu o dai in bara si succes happy

| android96 a răspuns:

Ai probleme cu capu'! consulta un psiholog

| Rirry a răspuns:

laughing Mda. cred ca e un sentiment foarte tare.laughing Da chiar cu ce te putem ajuta noi?! happy

| DrChaos a răspuns:

Ma bucur ca esti fericit, tocmai asta trebuie sa faci. sa te bucuri din plin de toate momentele frumoase din viata ta... si daca esti destept, cu capul pe umeri poate intre tine si fata respectiva se va infiripa mai mult decat o prietenie si o invitatie la banchet mult succeswinking