| angelinthedark a întrebat:

In sfarsit m-am intalnit cu prietenul meu, ca nu l-am vz de duminica ca l-am suparat ca l-am mintit cu ceva dar m-a iertat si acum ne intelegem iar foarte bine, a vb frumos si a fost tandru cu mine...doar ca nu stiu, oare ce sa fac sa repar greseala? Ce sa fac ca sa ii arat ca il iubesc si ca nu voi mai gresi, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Ce poti sa faci arata-i ca il iubesti, alinta-l, vorbeste-i frumos, joaca-te cu el, fa-l sa isi recapete increderea in tine, arata-i ca iti pare cu adevarat rau happy succes

| SweetPrinces a răspuns:

Sa nu mai gresesti ca dupa aia vezi ce patesti.ma bucur ca tea iertat sa fi cuminte sa nu il mai superi pa

| coddy24 a răspuns:

Poti fi recunoscatoare in multe feluri. dar lasa lucrurile sa mearga de la sine si incearca sa-l sustii in ceea ce face, ce ii place lui cel mai mult? daca stii cauta sa faci lucrul ala. sunt multe moduri... dar daca vei fi langa el probabil isi va da seama ca il iubesti.asta daca nu stie deja. have fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu il mai superi, si daca ii va veni si lui randul sa calce stramb, nu uita ca si el te-a iertat, deci va trebui sa ierti la randul tau. Iubiti-va mult.