| angelinthedark a întrebat:

prietenul meu inainte imi zicea zilnic te iubesc, te pup la teelfon sau cand ne vedeamel a fost supi pe mine ca l-am mintit cu ceva, m-a iertat dar nu ne-am mai vz de cateva zile, in plus nu imi mai zicea ca ma iubeste sau ca ma pupa, nu stiu parca e mai retras, oare ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Pai normal ca te iubeste zic eu poate zic prost dar daca nu te iubea ce rost avea sa iti mai dea o sansa? Normal ca e mai rece fata de tine caci inca nu i-a trecut, inca nu a uitat si vrea sa fie putin indiferent sa iti dai seama de greseala, nu il presa te iubeste da-ti seama singura. Pune-te in locul lui, nu procedai la fel? Poate ca nu ii mai dadeai o sansa sau poate ii dadeai dar te purtai mai rece cu el.Asteapta nu fi nerabdatoare, poarta-te frumos cu el, arata-i ca il iubesti si ca iti pare rau pentru greseala ta, fa-l sa aiba incredere in tine.Cand vorbesti la telefon cu el spune-i ca il pupi/iubesti si daca nu iti raspunde intreaba-l TU? O sa vezi ca isi revine dar trebuie putin timp, numai bine.

2 răspunsuri:
| swet girl 22 a răspuns:

E normal findca l-ai mintit... o discutie serioasa cu el te poate lamuri. poate minciuna aceea l-a durut cunva.

| love4u a răspuns:

Numai el stie, trebuie sa aveti o conversatie serioasa, du-te si vorbeste cu el fata in fata nu la telefon, ca nu ai nimic de pierdut.