| AIinLis a întrebat:

In timp ce faceam dragoste cu prietena (neprotejat) la un moment dat mi.am incodat penisul si l.am zimtit cum a vibrat (nu am ejaculat).O fi lichidul pre-ejaculator?

5 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Probabil ca da, a fost.

| adeluna a răspuns:

Foarte posibil. Si, cum probabil stii deja, si acolo se afla suficienti spermatozoizi incat sa poata duce la o sarcina. Insa nu e motiv de panica, inca. Monitorizati insa daca urmatoarea menstruatie apare cand trebuie.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Oi fi avand vibrator pe post de penis...cine stie.

| HeadShoot32 a răspuns:

Posibil, incearca sa ii spui prietenei tale sa faca un test de sarcina sa fiti siguri.

| AIinLis explică:

Nu a ramas nimeni insarcinat big grin