| kta665 a întrebat:

Bună TPU ..Am o întrebare putin mai anormala
Am făcut sex neprotejat cu prietena mea(nimic neobișnuit facem de mult timp asta)dar de data asta a fost un pic neobișnuit prima data cand am ejaculat.Sa povestesc :Am simtit ca vine am scos penisul dupa 5 secunde am simțit ca imi dau drumul si mirarea mea a fost ca in momentul cand am aprins lumina pe abdomenul ei nu era mai nimic decat o picatura incolora apoasa si nici pe penisul meu ..am așteptat puțin si mi.am dat drumul apoi foarte repede dar normal.Ce sa întâmplat chiar sunt speriat..Sa fie doar lichidul pre seminal?

5 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Se poate, dar ai grija si lichidul preseminal poate contine spermatozoizi, sa nu ai surprize dupa :d

| kandaraki a răspuns:

Felicitari, tu esti insarcinat, primul barbat care va naste. vei primi un premiu maaaaaaaaare!

| PusseySlap69 a răspuns:

Data viitoare inceaca in cur, sigur o sa fie mult mai bine.