| LoveSroL a întrebat:

Hey TpU ma tot gandesc... nu sunt un baiat urat dar nici un fat frumos :-s sunt inalt am par blond ochi verzi... am o problema cu fetele dc nu sunt urat ma plac fetele ne atragatoare, sau fete fata de care nu simt nimic si nici nu voi simti si nu inteleg dc fetele frumoase sunt cu baieti urati straight facestraight facestraight face Ajuthappy

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu cred ca avem cu ce sa te ajutam ....decat sa iti zicem ciupengariile alea gen ..ai rabdare ca o sa vina si vremea ta, cauta ca o sa gasesti fata potrivita pentru tine, asa ca suck it up si traieste viata ca nu ai nevoie de o fata ca sa faci asta happy

7 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Pai acele 'neatragatoare' nu te atrag, asta e, nu poti face nimic in privinta lor big grin dar cele fata de care nu simti nimic in schimb. poti simti ceva daca incerci sa le cunosti, sa te implici in problemele lor, sa le ajuti. etc

| LoveSroL explică (pentru Metempsihoza):

Da dar dc fetele frumoase... unele pe care le-am placut sunt cu baieti mai urati ca freddy krueger sunt urati si mai sunt si cocalaristraight facestraight face si merita bataielaughing) mai astept raspunsuri multumesc!

| Rebecca009 a răspuns:

Pentru ca baietii frumosi sunt renumiti pentru infidelitate. Vrem sa avem un partener care ne ofera cat de cat siguranta si echilibru sentimental. Bine, eu una nu as putea sa stau cu unul urat. Mai bine singura! Fiecare cu preferintele sale.

| catosp a răspuns:

"Sunt Fat-Frumos, am palosu' gros, pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos. Sunt cel mai tare, am pieptul bengos… -Bai Fat-Frumos, fi mai serios!"

| LoveSroL explică (pentru catosp):

laughing)))))))) imi place ti-as da fundalaughing)

| McSergio91 a răspuns:

Ca aia au tot ce vor ca le ofera parintii! Si probail ca au si ce isi doresc anumete fete care sunt materialiste... Acum depinde si ce gusturi ai tu, ca cel putin eu sunt cu una din provincie, viitoare studenta si multumesc lui Dumnezeu ca fumoasa e, gospodina e si o duc bine si pe plan fizic sar si moral.

| anonimparol a răspuns:

Fiecare are preferintele sale