| Buciumela a întrebat:

In ultima vreme ma gandesc foarte mult la sex, avand in vedere ca nu am pe cineva discret cu care sa o fac. Credeti ca am o problema? De fiecare cand vad un tip bunicel ma gandesc la prostii sad laughing)

22 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Vai doamne, dar nu ai absolut nici o problema, cum se gandesc baietii la prostii in legatura cu fetele asa si fetele au acest drept sa se gandeasca la prostii.De asta existam, noi si voi, sa ne putem cupla happy Nu ai nici o problema doar ca un pic sa adunat tensiunea sexuala si simti nevoia urgenta de a te descarca, cauta un taur cu 2 picioare si rezolva aceasta problema apasatoare.Corpul tau deja da semnale ca vrea ceva.Cauta un mascul care sa te satisfaca bine, sa te simti implinita.

| whatevernvm a răspuns:

Duci lipsa. Asa se explica poza ta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hai sa ti fac masaj vrei?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai?

| RareşTPUro a răspuns:

Putin cam da, fiindca fierb hormonii un pic si duci lipsa de a face dragoste!

| corbulalbrosu a răspuns:

In baza carui studiu sau analize chiar si morale, consideri ca a face sex este =/echivalent cu a face o prostie?

| Drimmero a răspuns:

Toti ne gandim la asta, fie ca o fata se gandeste, fie ca un baiat o face, este absolut normala aceasta fantezie! Pana la urma, printr-un contact sexual am iesit totirolling on the floor))).

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este de la varsta big grin

| Oana92 a răspuns:

Esti perfect normala. Toate ne gandim la sex, dar nu toate recunosc astawinking

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Super nu stiam asta

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Banuiesc ca te masturbezi des de aici si nevoia asta nebuna de sex, sti ca cei interzis devine frustrari

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Ce legatura are asta cu ce am zis eu? Si care e logica in fraza ta?

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Nu stiam ca si voi va ganditi la sex

| Oana92 a răspuns (pentru RAY):

Nici nu stiu daca sa iau asta ca pe o ironie sau ca pe o revelatie de-a ta. In orice caz, da, si femeile se gandesc la sex! Bine ai venit in 2016...

| RAY a răspuns (pentru Oana92):

Uite asa aflu ce gandesc femeile cate putin, pana la pensie scot o carte, ce isi doresc femeile

| Seba2013 a răspuns:

Sexul elibereaza dopamina, iar acesta substanta genereaza placere.

Cand te gandesti la acesta actiune, se elibereaza acesta substanta si iti genereaza placere anxioasa.

Te gandesti, simti dorinta(dopamina), cauti actul(adrenalina), si apare satisfactia(serotonina).

Acesta este sistemul de recompensa, si iti poate da dependenta, sfatul meu este sa inveti sa gadesti realist, si sa lasi visurile.
Sa iti generezi instincte asa ca schizofrenicii nu cred ca te ajuta la ceva.

| Seba2013 a răspuns (pentru Seba2013):

Aceasta...nu acesta, nu stiu ce am cu, cuvantul acesta.
Fac corectarea, in caz ca nu intelegi scrisul.

| ToKen a răspuns:

Iti trebuie' sex, n-ai o problema.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Buna esti perfect normala, la fel gandesc si eu, iar chestia cu "discret" e greu sa gasesti un partener care sa nu se laude sau care sa stie sa pastreze doar intre voi doi.

| Jessica007 a răspuns:

Inseamna ca esti nimfomana. laughing

| octa2021 a răspuns:

Dar de ce nu-ti cauti un baiat pe facebook sau un amic mai apropiat care sa legi o prietenie si cu care sa ti petreci momentele de iubire cat si de intimitate, parteneri de ocazie găsesti dar mult mai bine daca ai un iubit, mai ales ca esti fata.
Mult succes.

| vancica a răspuns:

Îți trebuie 22 ști ce zic