| Gabrygabryella a întrebat:

Am o problema destul de grava.Acum aproximativ un an am avut o relatie scurta cu un tip.Nu am mai vorbit multa vreme si de cateva luni ne-am reintalnit din nou.Am inceput sa vorbim sa iesim deoarece aveam un anturaj comun, adica mai bine zis cativa prieteni.De fiecare data cand ieseam imi zicea hai sa facem sex, eu avand in vedere faptul ca sunt virgina nu am vrut ca prima oara sa fie asa o aventura asa ca l-am refuzat.El imi spunea ca il voi pierde si prostii de acest gen.Desi i-am spus sa termine el continua fara ca eu sa il provoc, nu l-am provocat niciodata.Ma simt hartuita.De curand el a facut 18 ani.Nu stiu ce sa fac.Am vorbit cu ai mei si vor sa il dea la politie. Oare ar fi bine? Multumesc de raspunsuri! :*

Răspuns Câştigător
| lexyy a răspuns:

De ce daca tot ai vorbit cu ai tai,nu il ia taicatu de-o parte sa vorbeasca cu el,si daca nu intelege de vorba buna rezolvati pe cale lega,asa ar fi cel mai bine,+ ca nu va pati nimic il duci la politie,pentru ca nu ai probe cu care sa dovedesti ca te-a hartuit sexual,pentru ca el ti-a adresat doar niste cuvinte, nu s-a atins de tine, si nefiind ceva grav ori se alege cu o amenda mica, ori cu nimic, ca politia din romania....mori pe strada... sfatu meu e sa vorbeasca taicatu cu el, daca nu intelege sa-i traga o chelfaneala zdravana sa se sature de p^zdalaughingfunda?big grin

| Gabrygabryella explică (pentru lexyy):

Mda ai dreptate. Dar na... pe de alta parte chiar daca merita si pana la urma siguranta mea e pe primul loc nu as vrea sa-i fac probleme.Dar voi lua in considerare sfatul tau.Multumesc :*

| lexyy a răspuns (pentru Gabrygabryella):

Ma bucur, dar poti de exemplu, sa vorbeasca ai tai cu ai lui, si poate il potolesc ai lui!

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ei ei ei fetitzi recunoaste ca ti-ar placea o tura

| Gabrygabryella explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sincer nu mi-ar placea.Nu ma atrage din nici un punct de vedere baiatul respectiv.

| Karlitta a răspuns:

De ce? Doar pentru ca tipul te intreba? Din pacate prostia e legala draga mea asa ca rezista cu asta.Au altii probleme mai grave decat faptul ca un obsedat vrea sa ajunga in chiloteii tai.Peace!

| Gabrygabryella explică (pentru Karlitta):

Mda prostia e legala. Dar daca ar durea... deja pe mine ma doare cata prostie poate sa fie intr-o singura fiinta straight face

| Karlitta a răspuns (pentru Gabrygabryella):

Sper ca nu te referi la mine ca ne suparam.

| Gabrygabryella explică (pentru Karlitta):

Nu. Ma refer la el stai linistita. Oricum multumesc de raspuns! :*

| Gabrygabryella explică:

Ce solutie...