| Andrada0025 a întrebat:

In urma cu aproximativ doua saptamani dupa contactul sexual, iubitului meu i-a iesit o bubita mica si rosie pe penis si a avut mancarimi. Aveti idee ce poate fi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Control la medic.Este BTS.Nu ati prea fost stabili sexual.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este obligatorie consultatia medicala si efectuarea analizelor necesare pentru identificarea agentului patogen care provoaca respectiva afectiune ginecologica. Aproape sigur este vorba de un BTS. Este indicat sa nu amanati cu nicio zi daca se poate. Sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Consultati un medic si vedeti ce trebuie facut pentru a scapa de sufera iubitul tau.

| krypton1234 a răspuns:

Duceti va amandoi la doctor cel mai bine nu e de gluma cu sexu plus ca nu sunteti casatoriti deci nu v ati facut analizele