| secret_1807 a întrebat:

In urma cu mult timp am cunoscut si eu un baiat, pe urma am incercat sa ma intresez de el si am aflat ca are nevasta, cum necum mi-a confirmat, el a fost plecat o lunga perioada din tara, si l-am asteptat.Ma intalnesc cu el stam putin si apoi plec acasa.De cateva zile ai tot dau mesaje si nu ma suna, are si un motiv cica as umbla cu mai multi si ai este frica sa nu inceapa sa tina la mine, nu mai ma suna sa iesim in oras, dar atunci de ce cand ma intalnesc cu el din intamplare ma ia si ma pupa mai si tipa la mine? ce o avea oare de gand? eu din pacate am inceput sa prind drag de el si imi e sa nu sufar, dar ce sa fac el are si >>copilsadma gandesc ca poate sta cu mine sa isi bata joc de mine, dar faza e ca am inceput sa tin la el, toti prietenii ma sfatuiesc sa stau in continuare cu el, deoarece este ciminte si de treaba.Va rog frumos dati-mi un sfat, ce sa fac? Daca numai vrea sa stea cu mine si nu ma suna de ce pe strada vine la mine? si il deranjeaza daca am gagic!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici tu si el sunteti ciudati dar naspa rau ocupativa de relatiile voastre nu irositi timpul de pomana.

| PrecioussGirl a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa il uiti.
are un copil.
pe mine tata m-a parasit pentru una...
iar eu nu am deloc o parere buna despre femeile care se baga in casnicia unor pers care mai au si un copil, nu vreau sa iti zic cum le numesc pe astfel de femei.
cat am suferit eu din cauza acelei femei pe care o urasc din tot sufletul, numai eu stiu.
eu asa zic ca e mai bine si pentru tine si pentru el si mai ales pentru acel copil care nu are nicio vina. si el o sa aiba cel mai mult de suferit. nu 3 4 luni ci toata viata. toata viata is va aminti cat de mult l-a durut despartirea parintilor, din cauza ta.
chiar daca el insista adui aminte ca are un copil iar acel copil are nevoie de el, mai mult decat ai tu nevoie.

| NorbO a răspuns:

Auzi el are familie, nu-i lua asta, familia e mai presus decat dragia ta, poate ca va fi greu si poate ca tu trebuie sa faci pasul cel mare daaar uitalbig grin
Nu mai vorbi cu el, nu te gandi la el... Familia e mai importanta, nu fi tu cea vinovata!
Bafta!

| bebin a răspuns:

Lasa-l. Esti doar o piesa de schimb. Esti carnitza tanare de care are nevoie cand nevast-sa il tine la respect. Nu o sa isi lase nevasta si copilul pentru tine. Iar daca o lasa, atunci ce te face sa crezi ca pe tine nu te va lasa niciodata ( doar are precedent). E mai bine sa eviti complicatiile. lasa-l da-l in mortii lui

| cineva1 a răspuns:

Cu barbat insurat chiar daca are sau nu copil nu te baga.nu e frumos. pune-te in situatia tipei respective...sa mai ai si un copil. oricat de greu ti-ar fi, lasa-l ca mai mult rau iti faci...

| dibiiilixuuu a răspuns:

Lool`eu zic ca daca are sotsiee nu`te baga` my ales daca are si un copil pe bune acum cred ca iji bate joc d u` straight face adica u crezi ca ar lasa`o p sotsie si p copil doar asa`?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat e de cuminte si de treaba de-aia o inseala pe nevasta-sa? Trimite-l fetica la nevasta si la copil, gandeste-te ca esti si tu femeie si mai tarziu se intoarce roata chiar daca acum esti o pustoaica