| secret_1807 a întrebat:

N urma cu mult timp am cunoscut si eu un baiat, pe urma am incercat sa ma intresez de el si am aflat ca are nevasta, cum necum mi-a confirmat, el a fost plecat o lunga perioada din tara, si l-am asteptat.Ma intalnesc cu el stam putin si apoi plec acasa.De cateva zile ai tot dau mesaje si nu ma suna, are si un motiv cica as umbla cu mai multi si ai este frica sa nu inceapa sa tina la mine, nu mai ma suna sa iesim in oras, dar atunci de ce cand ma intalnesc cu el din intamplare ma ia si ma pupa mai si tipa la mine? ce o avea oare de gand? eu din pacate am inceput sa prind drag de el si imi e sa nu sufar, dar ce sa fac el are si >>copilsadma gandesc ca poate sta cu mine sa isi bata joc de mine, dar faza e ca am inceput sa tin la el, toti prietenii ma sfatuiesc sa stau in continuare cu el, deoarece este ciminte si de treaba.Va rog frumos dati-mi un sfat, ce sa fac? Daca numai vrea sa stea cu mine si nu ma suna de ce pe strada vine la mine? si il deranjeaza daca am gagic!

1 răspuns:
| MâţaD a răspuns:

Nu mi-o lua in nume de rau dar,avand in vedere ca are familie,nu ar trebui sa te amesteci in viata lui. Pune-te in locul sotiei lui,si sa vedem cum te vei simti. avand in vedere si faptul ca in ultimul timp te ignora(ceea ce nu ma mira,pentru ca are o familie pe cap, pana la urma), ar trebui sa lasi totul balta.Bafta!