| scorpioana a întrebat:

In urma cu o saptamana am facut sex. A fost totul protejat dar am realizat ca a alunecat prezervativul putin. In momentul in care a fost scos penisul, prezervativul parea a fi intors pe dos.
Credeti ca sunt sanse de sarcina?

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu erai in perioada fertila si nu s-a scurs sperma in vagin, nu poti fi gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Public22 a răspuns:

Prezervativul nu avea cum sa fie întors pe dos. Probabil era mânjit cu alte secreții care îți aparțin laughing și părea ca ar fost întors pe dos. Stai liniștită, dacă nu a ejaculat în tine sau dacă nu s-a scurs din prezervativ ( în caz ca l-ar fi "scăpat în tine") totul e ok. Dar preventiv, Ia-ți un test de sarcina...