| DeeeaDee a întrebat:

In vara m-am intalnit cu un baiat si ma intelegeam bine cu el ma facea sa rad si a incept sa imi placa de el.Mi-am facut curaj si l-am intrebat daca ma place si a zis ca da.Si dupa o luna am fost impreuna ...Am fost impreuna din luna Noiembrie pana in luna asta (pana ieri) ne-am despartit.Eu il plac la nebunie si nu pot sa nu ma gandesc la el happyAs vre sa il intreb daca ma mai place si dacavrea sa ne impacam.Ar fi o prostie? Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| matesanosa a răspuns:

Stii sloganul ala.da da da dragostea eu te-as sfatui sa incerci sa te impaci cu el daca tot zici ca tii la el foarte mult dar sa o faci mai incolo adica peste o saptamana doua ca daca o suni azi te joaca pe degete ca e constient ca te poate avea cand vrea(stiu asta din propia exprerinta asa faceam si eu cu fetele)

| DeeeaDee explică (pentru matesanosa):

Mersii foarte mult de sfat ...Chiar m-ai ajutatwinking

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, mare prostie!

| rapidistzu a răspuns:

Ar fi normal, cereti iertare daca ai facut ceva.winking

| darius1001 a răspuns:

Mda daca l-ai inselat sau iai gresit cerei iertare si dupa intreaba-l