| lovemotors a întrebat:

Încerc sã mă masturbez, dar după 2-3 minute deja nu mai pot. Adică nu mai simt plăcerea aceea. Nu știu cum să explic. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca esti prea mica si probabil te ranesti!

| ExprimareLibera a răspuns (pentru Violleta2022):

După nume, cu siguranță e fata.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau băiat, ca nu ai zis, ce vârstă ai?

| ExprimareLibera a răspuns:

Ți-aș fi dat cu totul alt răspuns, dar îmi place numele tau, așa că o să-ți zic doar: foloseste-ti imaginația.

| XxXPussydestroyerXxX a răspuns:

Probabil atunci cand te masturbezi tu, planetele isi dau seama si se alineaza doar de-al dracului ca sa nu te mai poti masturba tu fericit (laba trista) si asa soarele, venus, jupiter, pamantul, marte, uranus, saturn, elvetia si Londra iti strica tie laba zilnica.