| juliajulia a întrebat:

De la un timp nu mai simt placerea cand fac sex cu barbatul si imi place sa ma masturbez. oare ce sa intampla cu mine? ma puteti ajuta? multumesc

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O terapie de grup cu un psiholog.
Pa, pa.

| Dizzydizz a răspuns:

Pf.incercati ceva nou

| foxi a răspuns:

Masturbarea scade interesul fata de partener! te sfatuiesc sa renunti definitiv la acest obicei!

| Barajag a răspuns:

De ce nu incercati alte pozitii decat cele pe care le-ati facut pana acum, spune-i ce-ti place, cum iti place, incearca sa-i oferi chiar tu ceva nou.Comunicarea spune totul, doar asa nu-ti vei mai pune tot felul de intrebari.Bafta!

| cccristi a răspuns:

Incerca cu fete

| juliajulia explică:

Dragi mei baieti si barbati nu sunt genu sa insel asa ca lasatio mai moale... fetekor am incercat tot

| anamaria_6210 a răspuns:

Comunicarea si intelegerea in cuplu e foarte importanta. iti spun din experienta, nici eu nu mai simteam placere cand faceam sex cu sotul dar cand am inceput sa comunicam din nou si sa ne intelegem mai bine am inceput sa sinpt din nou placere cand facem sex iti urez multa bafta

| xxxx123 a răspuns:

Nici eu numai simt placere cand fac sex cu sotia. Lasami un ID de mess, poate vb mai multe.

| xxxx123 a răspuns:

Incearca discret cu altcineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca reuseste sa te satisfaca cauta un alt baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa incepi tu prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm laughing interesante treburi pe aicea. deci in primul rand, e normal sa iti palca sa te masturbezi pentru ca doar tu sti unde tis zonele care te excita intr'o masura cat mai mare pentru ati oferi orgasm, in timp ce un barbat trebuie sa gaseasca acele puncte sau sa descopere altele noi. Sunt barbat si mi-am inceput viata sexuala la 14 ani, si inca nu am probleme de genu, momentan incerc sa descopar cat mai multe chestii noi legate de femei. Poate ca barbatul cu care faci sex nu e destul de experimentat. ce'a mai lunga relatie amea a fost de 1 an jumate si timp de 1 an jumate sex cu aceeasi femeie e ceva, da nu am observat sa fie nemultumita vreodata sau sa se planga. sexul il poti face in sute de moduri, conteaza doar imaginatia ta si a partenerului si sa nu fiti pudici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok... şi mie-mi place să mă masturbez