| Diiiidi a întrebat:

Intotdeauna cand cunosc un baiat si imi place de el,. lui nu-i place. sau daca la vreunul ii place de mine mie nu imi place.cum fac eu sa zice sa-l,, cuceresc" pe unul de care imi place? funda:*

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Incearca nu iti pierde speranta o sa apara si unu pentru tine. funda

5 răspunsuri:
| Diiiidi explică:

Nu pot vedea raspunsurilecrying

| Diiiidi explică:

Acum le pot vedea happy

| Oana14_6751 a răspuns:

Si eu am patit la fel intr-o perioada
dar daca el nu te place nu prea poti sal cuceresti ...doar daca incerci sai devi o preitena ff buna si dupa aia sai devi iuba...
dar vei gasi un baiat candva care sa te placa si tu sal plaki pe elwinking

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Ce varsta ai?big grin dar noh' in fine.
- Când ajungi într-o societate şi vrei să flirtezi, ai nevoie doar de 10 secunde ca să arunci o privire. Dintr-un foc, ai ales.

- Caută să atragi atenţia printr-un zgomot (ciocnind un pahar, râzând ceva mai tare). Scopul este, bineînţeles, să fii remarcată de "victima" pe care ai pus ochii.

- Îl fixezi şi rămâi cu privirea asupra lui. Figura se poate repeta de mai multe ori. Acest semn s-ar putea traduce prin:"Fii atent la mine!"

- După ce i-ai atras atenţia, cobori încet pleoapele şi-ţi mângâi îndelung părul.

- Îl priveşi din nou, te întorci, îţi dai părul pe spate, apoi zâmbeşti. Dacă te găseşte simpatică, el vine spre tine şi conversaţia începe.

- În timp ce bărbatul vorbeşte, tu îl priveşti drept în ochi şi aprobi discret, dând din cap.

- Bărbatul atinge uşor, ca din întâmplare, braţul tău. Cobori capul şi nu zici ceva.

- Te sprijini uşor de el. "Am încredere în tine!" îi comunici, în acelaşi limbaj secret.

- Atingi cu mâna dreaptă umărul bărbatului, în timp ce buzele aproape că ating obrazul acestuia. Aceasta înseamnă "doresc să fiu cât mai aproape de tine".

- Te îndepărtezi puţin de ele şi priveşti cu timiditate spre podea, semnificaţia gestului fiind "accept".

- Zâmbeşti dulce, iar el îţi îmbrăţişează umerii. Aceasta înseamnă "suntem de acord".

- Acum, nu mai este nevoie să faci ceva. Vă sărutaţi. Restul depinde de acest sărut.

- La prima întâlnire, nu vorbi mai mult decât este necesar, lasă-l pe el să-şi descarce sufletul.

- Nu-i telefona tu prima şi în nici un caz de două ori în aceeaşi zi. Conversaţia nu trebuie să dureze mai mult de 10-15 minute.
CVA DE GENUbig grin

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Când ajungi într-o societate şi vrei să flirtezi, ai nevoie doar de 10 secunde ca să arunci o privire. Dintr-un foc, ai ales.

- Caută să atragi atenţia printr-un zgomot (ciocnind un pahar, râzând ceva mai tare). Scopul este, bineînţeles, să fii remarcată de "victima" pe care ai pus ochii.

- Îl fixezi şi rămâi cu privirea asupra lui. Figura se poate repeta de mai multe ori. Acest semn s-ar putea traduce prin:"Fii atent la mine!"

- După ce i-ai atras atenţia, cobori încet pleoapele şi-ţi mângâi îndelung părul.

- Îl priveşi din nou, te întorci, îţi dai părul pe spate, apoi zâmbeşti. Dacă te găseşte simpatică, el vine spre tine şi conversaţia începe.

- În timp ce bărbatul vorbeşte, tu îl priveşti drept în ochi şi aprobi discret, dând din cap.

- Bărbatul atinge uşor, ca din întâmplare, braţul tău. Cobori capul şi nu zici ceva.

- Te sprijini uşor de el. "Am încredere în tine!" îi comunici, în acelaşi limbaj secret.

- Atingi cu mâna dreaptă umărul bărbatului, în timp ce buzele aproape că ating obrazul acestuia. Aceasta înseamnă "doresc să fiu cât mai aproape de tine".

- Te îndepărtezi puţin de ele şi priveşti cu timiditate spre podea, semnificaţia gestului fiind "accept".

- Zâmbeşti dulce, iar el îţi îmbrăţişează umerii. Aceasta înseamnă "suntem de acord".

- Acum, nu mai este nevoie să faci ceva. Vă sărutaţi. Restul depinde de acest sărut.

- La prima întâlnire, nu vorbi mai mult decât este necesar, lasă-l pe el să-şi descarce sufletul.

- Nu-i telefona tu prima şi în nici un caz de două ori în aceeaşi zi. Conversaţia nu trebuie să dureze mai mult de 10-15 minute.
poti sa maergi lang el si sa vb despre ce'i place lui
big grin