| Sofia2089 a întrebat:

Intr-o seara stateam afara pe strada cu o prietena de-a mea si el a trecut pe langa mine si eram doar noi trei si a inceput sa cante, iar cantecul suna asa "Asta-i vocea inimii...", si apoi s-a intors si se uita la mine, acest gest m-a pus pe ganduri! Ce parere aveti? Ce sa inteleg din asta? Ce vroia satransmita prin acest mesaj?

5 răspunsuri:
| Dr3yga20 a răspuns:

Canta si el doamne nu poate omu sa faca ceva fara ca ceilalti sa-si dea mi de impresi. Daca ma apropi in tramvai de o fata fiindca sunt inghesuit gata ar trebui sa zica aia ca vreau so violez.

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Eu una cred ca incerca sa-ti spuna ca te iubeste si ca vrea sa fiti impreuna! laughing

| zeldaxlove64 a răspuns:

Cred ca era cam „aburit", pentru ca cantecul ala e o manea. poate era si el suparat ca nimeni nu-l intelege..nush ce sa zic.

| Sofia2089 explică (pentru zeldaxlove64):

Imi poti da maneaua aia?big grin

| zeldaxlove64 a răspuns (pentru Sofia2089):

Sigur.se numeste :sa iubesti doua femei! eu nu ask manele dar asta am mai auzit-o si versurile suna asa: sa iubesti doua femei, sa nu si pe care o vreei, una-i mama la copii alta-i vocea inimii