| RoxanaGhost a întrebat:

Ce părere aveţi de combinaţia fată fecioară[12 septembrie] şi băiat scorpion[12 noiembrie]? Nu-s genul care se bazează pe zodii, dar întreb de curiozitate

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

N-are nicio legătură, n-am nicio părere.

| sublime89 a răspuns:

Daca nu te bazezi pe astrologie, si probabil nu crezi in ea, atunci de ce mai conteaza pentru tine aceasta chestie? Iti pui intrebarea asta doar pentru ca e la moda in vremurile noastre sa ne verificam horoscopul inainte sa facem ceva, chiar daca nu suntem prea convinsi ca e adevarat. Ar fi cazul sa ne hotaram cu totii ca tot ce tine de astrologie e o mare prostie, daca nu vrem sa fim noi cei prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

relațiile se bazează pe alte lucruri. lasă zodiile că n-au legătură. în cazul în care te macină atâta curiozitatea, găsești pe google câte informații vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia demonica si un julien sorel umilit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun

| superbombo69segzzz a răspuns:

Daca marimea