| Mirela195 a întrebat:

Intreb pentru o prietena! A avut sex neprotejat fără să își dea drumul înăuntru! Poti ramane însărcinată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate sa ramana fata gravida, chiar daca nu s-a ejaculat in vaginul ei, daca:

- fata era in perioada fertila

- daca au fost mai multe partide consecutive de sex, sau a existat o masturbare anterioara (fiindca exista sperma pe teava care se scurge involuntar in vaginul fetei).

| Mirela195 explică (pentru Violleta2022):

Are menstruatia neregulata asa mi-a spus! Un singur act a fost fără masturbare la el ma refer!

| eusuntbaiatuldiz a răspuns (pentru Mirela195):

Știi că oricum ești anonima aici și nu trebuie sa o bagi pe aia cu prietena, nu? poate rămâne gravidă, că noi băieții eliminam un lichid când ne excitam care conține și spermatozoizi. Neprotejat o faci când ia fata anticoncepționale.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva, incarca sa fii cinstita si sa-ti recunosti povestile, ca asta cu "intreb pentru vecinu, pentru prietena, pentru soacra din copac...sunt deja fumate, ca si copilasii mici se prind ca-s minciuni, dar tu te prezinti ca o fata mincinoasa si oamenii rad de tine.

Eu nu cred ca prietena ta vine sa-ti spuna ea cum se linge ea cu iubtul, ce ii face ala, cum face ea sex neprotejat si alte picanterii despre sexul ei, sau despre ciclul ei. Asta este deja jenat sa fii codosa unei prietene si sa stai la curul ei, intreband-o de detalii sexuale.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca un sfat: nu mai accepta sex neprotejat, ca ala s-a intors acum din strainatate, plin cu diverse boli pe care ti le-a dat si tie cu mare bucurie, odata ce lui nu-i place sa faca sex cu prezervativ.