| cAsToR3 a întrebat:

Ce simti cand faci sex oral? Dar anal? Dar vaginal?
Intrebare pentru fete.

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Daca faci cu persoana potrivita, daca aceea persoana te iubeste, daca ai maturitatea necesara sa faci asta si daca partenerul te intelege si te ajuta cu orice problema in special de genul aceste te simti bine ca doar nu o faci pentru ca te simti nasolbig grin

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ca te speli pe dinti cu o periuta ciudata, cu un gust putintel sarat.
Durere, durere mare (mai ales prima data).
Placere mai mare sau mai mica, prima data durere urmata sau nu de placere.
Sexul anal este nasol, si cea mai usoara cale de transmitere a BTS, plus ca cauzeaza si alte probleme. Nu-ti recomand o asemenea experienta.
Sexul oral si normal (vaginal) este ok, daca este facut cu persoana potrivita, si nu schimbi partenerii pe banda rulanta.

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Sunt baiat dar pot raspunde.
1. Un penis in gura.
2. Un penis in anus.
3. Un penis in vagin.
Puteti va rog sa nu mai puneti intrebari (asa) tampite? Pe bune.

| cAsToR3 explică (pentru ThatWeirdFuck):

Daca e destul de tampita pentru tine, nu mai raspunde!

| ThatWeirdFuck a răspuns (pentru cAsToR3):

Pai omule, ce puii mei crezi ca simte o fata cand face sex? Crezi c-o face din scarba? Orice om care face sex simte placere. Lol.