| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti cum se simte mai smech?
Cu mana,oral,anal,vaginal, ce mai este.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Oricum, cu orice, in orice mod si in orice gaura. Este important doar sa fie/sa se produca, fiindca garantat va fi "smech". laughing

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Ce e aia smech

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt baiat...dar cel mai bine se simte la 69winking

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma prin ce este 69

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru TwoSlicesPizza):

Prind *

| Live4Ride a răspuns (pentru TwoSlicesPizza):

69 este cand partenerii stau in pozitia 69. adica amandoi fac sex oral respectiv cunilingus. adica se sug aman2 happy cauta pe google pozitii camasutra

| JustStitch a răspuns:

O.r.a.l

| RAY a răspuns (pentru JustStitch):

Vaginal nu te simti cel mai ok? eu asa citisem pe net

| Live4Ride a răspuns:

Cel mai bine este 69, oral, anal si vaginal. uita de mana. cumparati un vagin din sexshop si o sa vezi diferenta de nu te mai masturbezi ever happy

| RAY a răspuns (pentru Live4Ride):

Serios chiar simti diferenta cu acel vagin?

| Live4Ride a răspuns (pentru RAY):

Da. important e sa il fixezi undeve in pat sau intre rama patului si saltea si atunci te vei simti ca si cand ai avea un vagin real, dar iti trebuie lubrifiand happy

| RAY a răspuns (pentru Live4Ride):

Mai salvat man, acum numai am nevoie de iubita, multumesc mult

| Zullabar a răspuns:

Unde e mai stramt