| teo77 a întrebat:

sall ma cheama teo am 14 ani si am si eu o intrebare Ce fel de baieti le place fetelor ziceti-mi va rog
le plac cumva baieti inalti sau Pitici
Ca eu am 1 m si 80

Răspuns Câştigător
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Nu conteaza cati metri sau cate kg ai, conteaza si cum esti pe dinauntru si cum te comporti! Tu poti sa fi Fotomodel ca daca esti nesimtit si arogant nicio relatie n-o sa tina mai mult de o saptamana.
Fetele asteapta de la un baiat sa fie dragutel, sa le asculte si sa le inteleaga, sa nu fie fitos, arogant etc.
Noi, intr-adevar, ne uitam si la cum arati dar luam in calcil si caracerul ca si voi, baieti, voi va uitati la fund, sani, bot etc. dar va uitati in cele din urma si la caracter. Si sa stii ca parerile difera de la o fata la alta, mie imi plac baietii inalti fiindca sunt inalta dar asta nu inseamna ca nu o sa ma uit niciodata la un baiat mai scund... Intelegi ce incerc sa-ti zic! Conteaza infatisarea, dar si caracterul! Sper ca te-am ajutat! :-)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de exemplu puţin îmi pasă de culoarea ochilor.

| BlackEyedGirl a răspuns:

In general le plac baietii inalti, dar gusturile nu se discuta, unora le plac si baietii mai mici (1.70-1.75), acum depinde de parerile fiecareia, unele nici macar nu tin cont de inaltime big grin

| nurckye a răspuns:

Aaa inalti, cu ochi albastrii par saten. parerea e obiectiva, chiar daca arat cam asa

| lalla97 a răspuns:

Important este sa fie placut interiorul..toti avem defecte maimult sau mai putin. daca o fata te-a ales pe tine inseamna ca a facut-o cu un scop.eu nu cred ca este asa de importanta inaltimea!winking

| RachelCrow a răspuns:

Acum fetelor le plac mai mult baieti inalti! Succes!