| Katty2013 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum ati vrea ca o fata sa va cucereasca? Sau cum va cuceresc fetele?

7 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Probabil cu o fusta scurta sau mini, si fara chiloti pe tine, intr-o zi insorita de vara, vei agata multi masculi!

| RAY a răspuns:

Eu stiam ca masculul trebuie sasi demonstreze abilitatile de mascul pentru a impresiona femela desigur conteaza frumusetea, personalitatea ta parerea mea

| neutrino a răspuns:

Prin bun simt, prin frumusetea ei interioara si exterioara.

| Dante30 a răspuns:

Cum a spus si @neutrino, bun simt frumusetea ei exterioara cat si interioara, eu unul cel putin am fost mereu cucerit prin dragalasenia ei si prin micile lucruri pe care le facea sa imi dea de inteles ca simte ceva pentru mine,

| focosulfocosul a răspuns:

Pai sa fie bune(de treaba, cu gura nu prea mare si sexi ), proaste (incat sa execute ce zicem noi ) sa ne iubeasca doar pe noi, dar nici foarte proaste incat sa ne fie rusine sa iesim cu ele pe strada asa ar trebui sa fie o fata in opinia mea....deci ca sa ma cuceresti tu ca fata trebuie sa ai calitatile mai sus amintite big grin

| Marius_Andrei_1996 a răspuns:

Pai nu stiu. sa-mi zica:-Wow dintr-o data esti cel mai frumos baiat din lume :*
si pourma sa imi arate iubirea prin fapte nu prin vorbe

| catalian21 a răspuns:

Pai ia-ti o bluza mai decoltata si niste pantaloni mulati si sigur vei atrage privirile baietilorwinking