| ĄŇÐİ a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cum ati vrea sa fie fata visurilor voaste?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

In primul rad serioasa, sa nu fei o copila de aia idioata care se joaca dea dragostea. Apoi sa fie frumusica nu neaparat papusa, sa nu aibe fite de diva, sa nu stea dupa bani si smecherie ca alea sunt tarfe si sa fie lipicioase, sa aiba o inima mare. Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzz

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Fata visurilor mele e prietena mea!

| DjTactumare a răspuns:

Tu crezi ca mi-as dori un chioara, fara o mina si doua picioare? nu taticu, sa fie femeie cum a facut-o mama ei ca restul vine pe parcurs

| mihai82 a răspuns:

Sa fie cu picioarele pe pamant, si sa nu se joace in dragoste ca va avea surprize poate chiar neplacute