| Arontyahuucom a întrebat:

Vreau si eu niste raspunsuri normale,e serios:M-am despartit recent de prietena mea in totalitate,si simt nevoia de sex, la curve nu apelez pentru ca nu am incredere ca sunt sanatoase.Am si eu orgoliul meu si vreau sa gasesc o fata cu care sa stau.Dar cum sa fac sa gasesc?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 2 maini foloseste le cu incredere

| Incepator01 a răspuns (pentru suntserios):

Si daca le foloseste prea mult si le pune in ghips?

| Emilian65 a răspuns:

Impacate cu prietene si vei avea sex din belsug.

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Daca o facut-o cu altul si tu nu suporti asta, atunci de ce te-ai mai impacat cu ea? Impacarea ta cu ea seamana, cu dorinta ta de aface sex cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

May cred ca la cluburi sunt camere speciale pentru acesta situatie incearca n-
ai ce pierde

| Cosmotel a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa avatar, se vede ca stii ce spui. laughing
De ce nu va abtineti copilasi sa va dati cu parerea la subiecte care nu va privesc?

Răspuns utilizator avertizat
| BSwwatch a răspuns:

La fel cum ai procedat si cu prima, tu vrei raspuns normal la o intrebare anormala?(vreau sa gasesc o fata cu care sa stau.Dar cum sa fac sa gasesc?)

Răspuns utilizator avertizat
| BSwwatch a răspuns (pentru Arontyahuucom):

Nu spune asta,analizeaza bine relatia precedenta, unde ai gresit si tu si ea in perioada relatieite, te ajuta in ce-a care va urma, doar ca trebuie sa cauti exact cea ce-ti doresti, este nevoie de timp,