| love_7475 a întrebat:

Salooth...

o intrebare pentru baieti : va plac fetele cu fundu mare? dc da? dc nu?

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca nu fetele cu fundul mare sau mic conteaza, cel mai important este ce ai in cap, nu cred ca fundul este important pentru baieti, asta este parerea mea ca femeie si mama.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Cele cu fund mai marisor asa...nu chiar mare dar cat de cat sa simti si u ceva asa...si cei care ati scris sa aiba minte...bine luativa una cu proteza cu ochelari si ubitiva cu ea...hai sa fim seriosi cand vezi o fata si iti place de ea carei esentialul fundul sani si zambetul

| malaua a răspuns:

Pai imi plac fetele cu fundul mare dar...nu pre mare pentru ca inseamna ca sau f... cam mult si e trf :-s

| mrproffesor a răspuns:

Pai si care e deiferenta daca nu are minte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fundul mare, e obligatoriu sa ne vedem. Ce id de mess ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place de fetele cu fundu mare si de tine tot imi place

| love_7475 explică:

In sf cineva care raspunde sincer laughing).@Andy place de tu...ca esti sincer happy... pup :*