| LonelyGirl15 a întrebat:

Întrebare pentru băieți: dacă iubiți o fată cu adevărat ați învita-o să ieșiți a 3-a oară dacă v-a refuzat de 2 ori?

Răspuns Câştigător
| costellodonatz a răspuns:

Dk te iubeste cu adevarat, te va invita. Daca si tu il placi si incerci sa-l ajuti, stai de vb cu el, baga-te in seama cu el, da-i de inteles ca iti doresti sa iesi cu el. Fiind baiat destept, isi va da seama k il placi si te va invita la un suc, film etc.

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Depinde de situație. Eu unul aș încerca până când aș realiza că e chiar 100% IMPOSIBIL să fac vreun progres cu fata aia. Nu vorbesc de faptul că m-aș ține ca un retardat după ea, fiind evident că ea vrea să scape de mine. De asta am zis, depinde de situație.

| KamyKaze666 a răspuns:

Daca ai curaj si o iubesti o faci si a 10 oara
Decat daca esti orgolios findca atunci sunt slabe sansele de a te mai invita inca odata

| LonelyGirl15 explică:

Dacă prima dată chiar n-am putut să merg se schimbă situația?

| costellodonatz a răspuns (pentru LonelyGirl15):

Dk te iubeste cu adevarat, te va invita. Daca si tu il placi si incerci sa-l ajuti, stai de vb cu el, baga-te in seama cu el, da-i de inteles ca iti doresti sa iesi cu el. Fiind baiat destept, isi va da seama k il placi si te va invita la un suc, film etc.

| LonelyGirl15 explică:

ști, eu sunt fată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insistenta este mama reusitei, daca exista un gram de adevar.

| Hash001 a răspuns:

Primele doua ori la un interval lung dupa primul refuz.
Dupa al doilea refuz -> niet.

| costellodonatz a răspuns:

Depinde contextul in care te-a refuzat in precedentele. Poate a avut alte treburi si asta a fost motivul pentru care n-a putut sa iasa cu tine. Eu zic s-o mai intrebi o data, dar n-o intreba gen: vrei sa iesi astazi cu mine? Stai de vorba cu ea, incearca sa afli daca are ceva in program, daca n-are treaba, o intreabi daca ar vrea sa iesiti la un suc/ film. Daca spune nu, o vei intreba: O lasam pe altadata? Daca o placi cu adevarat, eu zic sa nu renunti asa usor. Succes. Sper ca ti-am fost de ajutor si poate ma aleg si eu cu o fundabig grin

| speed17 a răspuns:

In general da dar pentru ca ai zis "cu adevarat" NU DAR DA DOAR PT...SEX

| S333byyy a răspuns:

De obicei majoritatatea baietilor vor ce nu pot avea deci el va incerca sa te cucereasca ori cat a dura daca este genul luptator(asta daca este ca majoritatatea baietilor sau cel putin ca 80%)

| PiTiq a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat e evident ca v a incerca

| Evolett a răspuns:

Desi sunt fata iti pot da totusi un raspuns! Nu te va invita a 3 a oara! Daca te0a intrebat odata si nu ai vrut, te-a intrebat si a 2 a oara si tu tot nu ai zis trebuie sa te placa prea mult ca sa te mai intrebe odata! intreba-l si tu! Poate nu te fefuzawinking Succes! pupici

| HomerTheSolider a răspuns:

Nu.