| Fericire04 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ati ajuns vreodata sa va fie scarba de fosta prietena?laughing sau sa nu va mai atraga fizic? Cum i`ati spus`o.Si dc va era scarba de ea?laughing.

1 răspuns:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca sunt sincer imi dai funda?:

pai nu o mai bagam in seama, ea se tinea dupa capul meu, eu ii ziceam sa ma lase in pace ca am destule pe cap, ea ma suna eu nu ii raspundeam, decat asa cand mai aveam chef, ii ziceam, lasa-ma ca nu imi este bine, pana cand si-a dat si ea seama ca vreau sa terminam relatia si mi-a spus: "Tu vrei sa terminam cu tot?
eu: plz nu imi arde capu de chestii din astea acum
ea:"Ai o alta iubita?"
eu:"nu imi arde acum de astea. nu, nu am. desii cred ca e mai bine sa o terminam acum"
ea: "de ce?"
eu: "de aia, plz lasa-ma acum, incearca si u ca de maine sa fim cat mai distanti"

si daca nu tii la ea ii spui asa:

"Am facut cea mai mare prostie sa ma leg la cap cu tine., lasa-ma in pla mea ca ma stresezi prea mult."

sau incerci sa fii nesimtit ff nesimtit avand gesturi obscene fata de ea. dar asta nu tine mereu, ca dk ii pui mana pe nu stiu unde, o fata se poate supara, dar poate spune si: "hai sa o facem in lift", aici ai trei metode sa scapi: 1. nu am prezervativ
2. esti rasa la pzda?
3.nu sunt ras la cuc si nu pot face fara sa fiu ras, ca nu pot.
:"Si de ce imi puneai mana pe cwr si tate"
tu: Ca sa te superi si sa ma lasi in pace!

sau vezi tu. [varianta a2-a a fost fictiva, prima a fost reala]