| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce ar trebui sa faca o fata ca sa va atraga atentia intr-un mod pozitiv? :p Ofer fundita, multumesc!big grin

4 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Ar trebui sa astepti pana incepe scoala si sa vezi prima oara cum se comporta el fata de tine. Nu trebuie sa pari o disperata. Incearca prima oara sa iti faci o reputatie, iar apoi vezi cum reactioneaza si treci la "actiune"!winking

| cuvant a răspuns:

La mine e simplu:
sa fie naturala, sa se comporte cu toti la fel si sa poata discuta coerent cu ea

| MariusMarius96 a răspuns:

Sa fii sincera, si dedicata relatiewinking

| OVIDIUCiontu2001 a răspuns:

Pai ar trebui sa fi cat mai frumoasa si sa nu fi FOARTE sensibila.
Findca pe cel care il placi face sporturi extreme sau ceva de genul ar putea sa i se para ca esti foarte sen sibila.