| TheSecretGirl a întrebat:

Întrebare pentru băieţi:
CE AŢI VREA SĂ AUZIŢI DE LA O FATĂ?

Răspuns Câştigător
| eXpreSSss a răspuns:

Iubitule, vrei sa iti mai aduc cate o bere tie si prietenilor tai la semintele alea in timp ce va uitati la meci? Nu te deranja te rog frumos lasa ca spal eu vasele si repar eu prizele in casa. happy Ma faci asa de fericita cand tu te duci cu baietii la meci si eu stau acasa singura. rolling on the floor))

| MihaiAlin2000 a răspuns (pentru eXpreSSss):

rolling on the floor))))

| MarYan00 a răspuns (pentru eXpreSSss):

Klumea laughing rolling on the floor))

| TheSecretGirl explică (pentru eXpreSSss):

ROFL! Foarte buna asta! Funda!

11 răspunsuri:
| Vali96 a răspuns:

Iubitule pot sa iti sug P*ula. devil

| Bogdan1212 a răspuns:

Eu as vrea sa aud asa: Te iubesc! inloc de :Mai plateste si tu intretinearea bou dracu mai vrei sa te si iubescrolling on the floor

| MarYan00 a răspuns:

Alba ca zapada sau scufita rosie laughing

| k_7073 a răspuns:

Noi vrem un singur lucru de la voi, despre aia trebuie sa auzim...
imi pare rau dar asta e adevarul crud...

| PeterMan a răspuns:

Pai sa-mi spuna ca ma iubeste, sa-mi spuna despre orice o deranjeaza, sa ma intrebe daca vreau sa o facem etc.

| pettrea a răspuns:

Eu as vrea ca fetele sa fie sincere cu baietii.

| nafets a răspuns:

Te iubesc si doresc sa fiu cu tine

| OmuCuCutia a răspuns:

Buna,ciudata intrebare dar iti raspund eu.Noi,vrem ca acea fata sa ne spuna ca ne iubeste, si lucruri din astea... oricum e o intrebare foarte aiurea