| TnCristinaa a întrebat:

(Intrebare pentru baieti)Ce faceti atunci cand va place o fata? Cum se comporta un baiat cand place o fata? Dau funda!

18 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Ca un caine-n calduri.

| RAY a răspuns:

Ma visez cu ea in pat ce naiba sa fac pe bune poate ma masturbez cu gandul la ea daca e frumoasa, daca o iubesc ma gandesc ce viata voi avea cu ea cat de tare ma va dezamagi, cat de ipocrita e si materialista, cat de bine joaca teatru intelegi tu chesti romantice

| TnCristinaa explică (pentru RAY):

Nu toate dezamagesc, joaca teatru sau sunt materialiste
Mai sunt si exceptii

| RAY a răspuns (pentru TnCristinaa):

In cartii, filme stiu

| TnCristinaa explică (pentru RAY):

Eu nu sunt asa..si sunt reala.

| RAY a răspuns (pentru TnCristinaa):

Te cred

| TnCristinaa explică (pentru RAY):

In ziua de azi..la cat se minte si joaca teatru..nici nu stii ce sa mai crezi sad

| RAY a răspuns (pentru TnCristinaa):

Daca esti asa serioasa hai sa fim impreuna, asta rasc la voi toate suneti eu sunt sincera dar nu va oferiti vreuna sa demobstrati contrariul

| TnCristinaa explică (pentru RAY):

Am 16 ani..nu cred ca merge
Si eu urasc asta ..pentru ca am fost mintita de persoane.nu prea am incredere
Cateodata degeaba esti sincer daca cealalta persoana isi bate joc

| RAY a răspuns (pentru TnCristinaa):

Ai dreptate miai putea fi fica, te cred, stiu cum e, am patit ultima oara cu o fata, aiurea

| TnCristinaa explică (pentru RAY):

Imi pare rau ca ai patit asta
Cateodata.pur si simplu. oricat de mult vrei sa fie bine..iti dai seama ca ai gresit persoana.Pacat ca s-a ajuns la asta..Cam toti au un interes..profita de incredere.La final tot tu esti ranit ..chiar daca nu meriti asta

| RAY a răspuns (pentru TnCristinaa):

Am jignit o fata am facut-o in toate felurile ca imi amintea de o fata, nesimtitul de mine i-am dat si mesaje, acuma cica nu-i iasa din cap ce spui tu

| Devilgrim a răspuns:

Nu stiu dar i'as spune daca ma place?
Daca zice ca nu stie normal ca o sa ma simt putin trist...
Iar eu o sa-i spun ce anume iti place sa faci in timpul liberi si de vrei sa ne vedem cum vrei ca prieteni sau ca iubiti ^_^
Baftawinking
PS: Nu stiu cum se compoarta alti dar eu inca nu stiu laughing inca nu am gasit rolling on the floor

| EmanuelKant a răspuns:

Intru in vorba cu ea, o scot in oras, si acolo se intampla magia. Pupaturi, maini pe fund si gata treaba.

| qCrazyMan a răspuns:

Pai de exemplu eu ma uit mereu la ea. ii dau priviri mai speciale, zambesc, incerc sa ma apropii cumva de ea

| qCrazyMan a răspuns:

Nu ma lasa sa trimit mesaje. spune ceva ca statusu de junior nu permite nu stiu ce. :) ti dau aici https://www.facebook.com/tare.laur

| ionuionut2002 a răspuns:

Pai ce scriu cam asta am facut si eu: Am inceput prin ai spune ce simt pentru ea si daca spune si ea acelasi lucru pentru tine intreabu usor daca vrea sa fie cu tine impreuna. daca zice da trebuie sai cumperi cate ceva sa zicem de craciun de ziua intragostitilor de 1martie sa o imbratisezi saca vrea sau tu daca esti mai curajos dai o pupa pe obraz...dar cu sarutul trebuie sa ai rabdare. dupa vreo 2 3 luni de cand sunteti impreuna discuta cu ea despre urmatorul nivel adica sarutul. happy si cam asta este tot ca dupa aia incepi sa te mozolesti cu ea si atat sper ca te ajuta raspunsul meu.