| strawberrycool14 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce parere aveti despre fetele timide,cu ochelari? Vi se par ok? Am cateva prietene care arata asa, si sunt triste ca nu le place niciun baiat!

8 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

Mie unu mi se par super in regula, ochelarii nu cred ca deranjeaza pe cineva si o fata timida are si ea farmecul ei daca mai sunt si dragute eu zic ca au sa isi faca un prieten cat de curand

| YONTU a răspuns:

Mie imi place orice fata, numai sa aiba o costumatie adecvata (trening mai ales, sa fie mai excentrica) si sa fie si frumoasa love struck smug!

| Leutzbv a răspuns:

Baietii carora nu le plac fetele cu ochelari sunt niste fraieri care se cred Feti-Frumosi.Ei inca nu au aflat ca ochelarii sunt pentru vedere si nu pentru frumusete. Ei se uita la ce este in exterior si nu la ce este in interior. Asa am crescut si eu, la fel ca prietenele tale, cu frustrarea ca nu ma va placea nimeni niciodata din cauza ochelarilor mei, si am crezut asta degeaba pentru ca s-a gasit cineva si pentru mine care ma iubeste asa cum sunt...Asa ca sfatul meu este sa mearga inainte pentru ca viata merita traita. Alta viata nu o sa mai fie...happySe va gasi cu siguranta cineva si pentru ele!

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Depinde cat de timide. ochelarii nu sunt o problema, unele fete chiar sunt mai sexoase cu ochelari laughing serios vb big grin doar ca sa nu se imbrace ca tocilarele, sa fie mereu casual, sa nu iasa in evidenta nici in bine cu fuste de 30 cm dar nici pana in pamant smug

| LittleLuciane a răspuns:

Eu zic sa lase timiditatea si sa fie mai indraznete...partea cu ochelarii nu cred ca deranjaza pe cineva intr-o zi o sa isi gaseasca un baiat ce e al tau e pus deoparte!

| rpushtiu a răspuns:

Fetele cu ochelari sunt cele mai bune :X mastered \:d/

| StefanXy a răspuns:

Eu nu am nici o problema cu ochelarii thinking prietena mea poarta si nu ma deranjeaza chiar deloc tongue

| citizenoftheworld a răspuns:

Cred ca acei baieti sunt cam superficiali. Norocul e ca la multi le vine mintea la cap un pic mai incolo. Mie personal tot timpul mi-a placut de fetele mai timide, consider ca au farmecul lor, si au ceva deosebit care ma atrage. Iar ochelarii chiar nu sunt o problema. Intr-adevar la varste mai fragede multi baieti gandesc mai superficial, din pacate, dar nu toti sunt asa.