| CoMyYySiAtat a întrebat:

Am 2 intrebari simple :
Prima este pentru baieti - Cum ar fi fata perfecta pentru voi (nu numai ca aspect)?

A dosa este pentru fete - Cum ar fi baiatul perfect pentru voi(la fel, nu doar ca aspect)?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

O fată perfectă?

Să nu vrea decât iubire și să împartă fericirea în 2.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fata perfecta. Si nu am ideea asta in minte big grin Sunt sigur ca pe "fata perfecta" nu o voi intalni niciodata. Mama natura nu a inventat-o inca big grin

| CoMyYySiAtat explică (pentru anonim_4396):

Ce i-am scris lu' AcraInVorbeDulceInFapte ti-as scrie si tie, dar mi-e lene sa inlocuiesc cuvantul "baiat" cu cuvantul "fata". Apropos, am eu vedenii sau raspunsurile voastre seamana un pic ( mai mult)?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Hmm. Nu stiu ce sa zic. Cred ca e o coincidenta big grin

| CoMyYySiAtat explică (pentru anonim_4396):

If you say...

| MaliciousDeath a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceva miroase aici, si nu's eu.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Eu am nasul infundat.

| SebylVane1890 a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Da si mie mi se pare....CIUDAT!big grin
Si chiar si asa eu inca nu mi-am imaginat baiatul perfect...Trebuie doar sa ma faca sa ma simt bine langa el.Atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există om perfect.
Doar că atunci când iubești așa îl/o consideri :X

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu exista baiatul perfect.Si nu am ideea asta in mintebig grin Sunt sigura ca pe "baiatul perfect" nu-l voi intalni niciodata.Mama natura nu l-a inventat inca big grin

| CoMyYySiAtat explică (pentru SebylVane1890):

Ma asteptam sa mi se zica ca baiatul "perfect" nu exista, dar eu nu te-am intrebat de perfectiune, ci de baiatul perfect pentru tine, ceea ce difera mult. Ca sa descrii baiatul perfect pentru tine trebuie sa te gandesti la ce iti doresti de la el si ce defecte i-ai putea tolera.