| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele cu fizic de schelet ambulant?

9 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Știi,nu e bine să râzi.Eu spun doar că nimeni nu e perfect...happy

| Plague a răspuns:

Nu judec, doar fac mistowinking. Baietii skeleti: oameni facuti sa ia bataie - mananca ceva si fa sala, sau cand o sa fii mare o sa fii femeie laughing. Fetele skelet: mananca ceva ca nici n-am pe ce pune mana pe tine laughing.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt persoane care mananca putin.aceasta e o problema de ordin psihologic.este nevoie de un examen psihologic apoi unul fizic

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt" scuze

| emy a răspuns:

Buna! Probabil ca au o problema de sanatate. In plus, eu nu judec oamenii in functie de aspectul fizic, ci dupa sufletul lor. Sau nici macar dupa asta. Fiecare e asa cum e si cum l-a facut viata. Cred ca si ar trebui sa incerci sa gandesti la fel. Sper sa nu te superi pe mine, dar am simtit ca trebuie sa-ti spun asta. Numai bine!

| Simpatic a răspuns:

Mie mi-a placut ce a spus plaque, sigur e un coil teribilist sa numai pun la socoteala ca e fan Rémi GAILLARD, daca atat il duce capu.Pretene sa tragi de fiare si sa te faci mare cat casa nu inseamna ca stii sa te bati, la 100 de kg te poate bate unu de asta schelet de face pipi pe tine,cu bataia e alta mancare de peste...dar ce sa faci, cam atat duce capul pe generatia de azi, proteine se bataie happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca au vreo problema fizica/emotionala si ca nu am cu ce le ajuta, asa cum nu am pentru ce le lauda sau critica. Oameni ca oamenii. Traiasca diversitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plague ai dreptate pe jumatate

| Alecsa4u a răspuns:

Pai.e aiurea.ar trebui sa mai manance cate cevalaughing
Nu imi plac persoanele grase.dar le prefer mai mult decat pe cele care arata ca niste scanduri!
Unii pot avea probleme.sau pot slabi din cauza stresului.
Dar pana la urma fiecare e in felul lui.nu ar trebui sa ii criticam.