| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru baieti tongue aveti vreo problema daca prietena voastra are o stare materiala mai buna decat voi? va deranjeaza?
ati incerca sa va despartiti de ea din motivul acesta? si sa incepeti sa vorbiti cu fete mai putin instarite?
fundita :*

Răspuns Câştigător
| vali_6207 a răspuns:

Sincer nu conteaza starea materiala daca o iubesti. Ce numai fetele sa fie materialiste laughing. Eu unu nu as renunta la persoana pe care o iubesc chiar daca are sau nu o situatie materiala buna.