| CrimeLullaby a întrebat:

Intrebare pentru baieti ( pentru baieti nu pentru badarani ) : Voi iubiti ca fetele? Adica, va ganditi mereu la persoana si va preocupa daca sentimentul e reciproc? La suprafata nu am vazut pe nimeni sa exprime ceea ce simte in sensul asta. Fara comentarii idioare / uracioase! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Da, normal ca iubim si noi ca fetel, inca uneori am impresia ca unele fete nu mai iubesc si se gandesc doar cum sa mai profite de baiat... Nu ai vazut acest lucru (ca si baietii iubesc adevarat cum ai zis tu in intrebare) pentru ca nu cred ca ai avut o relatie adevarata bazata pe dragoste pura venita din partea ambilor parteneri, daca ai fi avut asa ceva nu ai mai fi pus aceasta intrebare. Iar asta nu se vede asa usor cand vine vb de baieti, baietii isi tin sentimentele mai in secret asa, au un scut de protectie care nu lasa pe orice sa vada ce e in sufletul lor. Si chiar daca ai observa din aproape o relatie adevarata tot nu ai putea sa vezi in toatalitae ce e in sufletul baiatului. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic si ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Cristynik a răspuns (pentru Jony123):

Nu vad cum o fata ar profita de un baiat, adica in afara de bani sau masina sau ma rogoh go on nu are cumoh go on si sunt destule care profita in felu asta, dar aici cred ca e vorba sentimental...si un baiat mai repede profita de o fara, adica, un baiat isi doreste doar o aventura in general. Dar o fata nu cred ca are cum sa profite de un baiat in sensul astawinking

7 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Da, sunt foarte multi barbati care isi iubesc foarte sincer amanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si noi suntem oameni.
La suprafata nu prea se mai exprima ca sa nu se faca de ras respectivul ''indragostit'' + teama de care ziceai si tu, ca nu stie daca sentimentul e reciproc.

| AnonimSpinit a răspuns:

Vreau sa spun ca da sunt baieti care iubesc cu inima nu cu capu laughing sa spun asa

| AnonimSpinit a răspuns:

Vreau sa spun ca DA sunt baieti care iubesc cu inima nu cu capu big grin sa spun asa

| bulinarosie a răspuns:

Bineinteles ca iubim si noi ca fetele, doar ca nu vrem sa aratam asta decat daca suntem 100% siguri ca acea persoana pe care o iubim, ne iubeste si ea. La baieti apare un "complex" care in ziua de azi e in floare, sa nu imi exprim sentimentele sau sa arat prea mult ca iubesc de teama sa nu fiu ranit sau sa rada ceilalti baieti de mine. Acum depinde de fiecare persoana cum isi exprima sentimentele, poate sa zica te iubesc foarte rar sau sa exprime acele sentimente foarte rar si cu adevarat sa insemne ceva sau poate sa iti zica te iubesc si sa iti zica acel te iubesc cu un scop anume( aventura ). Depinde de fiecare. happy

| Antoci_Lucian_1987 a răspuns:

Eu sincer da dar nu primesc in schimb aceeasi rasplata cu respect