| Cineva_3810 a întrebat:

Intrebare pentru baieti(sa nu credeti ca umblu la agatat pe TPU dar sunt curioasa): Ce Doamne iarta-ma vedeti voi la fete? Eu chiar nu mai inteleg. De ce toti ati vrea sa fiti cu cat mai multe si toate pitipoance si asa mai departe? Ce trebuie sa aiba o fata, in general ca sa fie iubita? Iubita, nu placuta. Pentru ca am observat ca majoritatea au uitat sa iubeasca.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rebeca_5235 a răspuns:

Wow sunt curioasa ce o sa raspunda baietii... Buna intrebare

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Mda in zilele noastre multi nu mai inteleg semnificatia cuvantului ''Dragoste''poate nici eu nu mai stiu ce inseamna pentru ca toate fetele sunt pe profit daca ai teancul de bani imediat sar la gatul daca nu nici nu te baga in seama din protriva zic:Ha ratatul ala?! ce sa fac eu cu el hahaha.in fine din pct meu de vedere fata caer merita iubita este haioasa, un pic timida, draguta din pct de vedere fizic si sa ma faca sa fiu innebunit dupa ea.Dar e greu sa gasesti asemenea raritati.Succes

| louise a răspuns:

In primul rand pustanii din ziua de azi habar nu au de capul lor dar de altceva. cand o sa gasesti un baiat matur o sa faci diferentele big grin tu asteapta!

| fello18 a răspuns:

Probabil am uitat sa iubesc. asta pentru ca nu mi-am mai gasit pe cineva de ceva vreme si asta pentru ca tot mai putine fete de treaba gasesti... in opinia mea. fata ideala ( ma refer in cazul meu, depinde de gusturi.) ar fi sa fie: draguta, amabila, un pic timida si in acelasi timp indrazneata happy, inteligenta cata adica sa nu fie. ---..., sa aiba simtul umorului, intelegatoare si sa stie sa te iubeasca cu adevarat.

| Lovξ a răspuns:

Buna intrebaredevilwinking

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Asta e o intrebare buna si pentru mine. in primul rand dezagreez pitipoancele, tipele proaste, etc, dar n-am gasit o tipa care sa ma faca sa o iubesc. probabil si pentru ca ma plictisesc repede, vreau ceva nou mereu si urasc rutina, care e greu sa nu apara.
cred ca pentru mine tipa ideala pentru a fi iubita ar fi intr-un echilibru bun. sa lase mereu mister, in aproape orice, sa fie intelegatoare si inventiva, sa aiba initiativa, sa fie draguta fizic, sa stie sa ma certe cand trebuie, dar sa nu inceapa cu idei de genul nu bea/nu fuma, sa manance cu mine la kfc si sa mergem la ceai impreuna, sa mergem la mare si la munte atunci cand avem chef, sa fie libertina. sa aiba doza ei de indiferenta. nu vreau sa mai lungesc lista. cam asa ceva,

| Cineva_3810 explică:

@Phantom multe au creier... dar putini apreciaza.

Răspuns utilizator avertizat
| FloRiN_9447 a răspuns:

Eu uras fetele cu vite(pitipoancele) si alea care umbla din floare in floare sa zic asa... fata aceea trebuie ma ma iubeasca si ea, sa arete si fizic bine si sa ma inteleaga.