| Sweet111 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Va plac fetele care danseaza bine Hip hop, ori rap. (mai pe scurt in stil baetesc)? ce fel de fete va plac? cum trebuie sa fie o fata care sa-i placa unui baiat?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie numi plac nici un tip de fete.

| Zac a răspuns:

Depinde ce baieti sunt. Mie imi place mult hip hopul. Si imi plac fetele care danseaza hip hop, sunt sincere, nu au fite si se imbraca cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu daca eram un baiat imi placea fete cu stil hip hop si punkiste pentru ca sunt ciudate si nu sunt ca toti ceilalti ( mie personal imi plac ciudati)

| Al3xx3eL a răspuns:

Mami, eu sunt rapper, dacă aş întalni o fată gen rap, nu aş sta pe gînduri =D