| mihaela909 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Este adevarat ca nu va plac fetele timide?

Răspuns Câştigător
| JayMeatSucks a răspuns:

De ce sa nu ne placa, daca asa e firea lor? happy Acuma nici la genul, te uiti la ea ii zambesti si ea fuge de parca vine apocalipsa. Dar, in general, sunt ok, din contra, eu zic ca cele mai timide sunt cele mai bune, acele fete chiar au sentimente, nu cele care vin si sar efectiv pe tine. sper ca ti-am fost de folos happy

| mihaela909 explică (pentru JayMeatSucks):

Mersi de raspuns :*

| JayMeatSucks a răspuns (pentru mihaela909):

Nu ai pentru ce :* si inca ceva, daca la tine te refereai prin " fetele timide", te rog eu frumos, ramai asa laughing

| mihaela909 explică (pentru JayMeatSucks):

happy

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Oh, te rog, tu chiar crezi că băieții vor prefera o tipă timidă în locul unei tipe care știe ce vrea, care știe cum să reacționeze în n situații? Eu nu cred!
Uită-te în jur, băieții vor tipe care arată bine, cu mintea întreagă, simple sau nu, îndrăznețe să ceară ce vor, nu timide!
Bine, nu zic acum că nu mai sunt și băieți care preferă o fată timidă, însă nu mai sunt mulți.

| mihaela909 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! :*

| NemNUZ a răspuns:

Nu, ne place cele care se baga in vorba cu toti baietii. Normal ca ne plac fetele timide... cel putin mie happy

| King18name a răspuns:

Nu e adevarat!

| 2B a răspuns:

Nu! Ne plac genurile noastre de fete! Fiecare baiat are genul lui de fatabig grine ex:mie imi plac fetele foarte destepte, si serioase nu pitipoancele de la televizor! Nu conteaza daca e timida o putem face sa nu se mai simta prin anumite mijloace. Daca e timida o vom lua mult mai usor vom incerca sa o cunoastem mai bine, sa nu fim foarte directi nu le plac chestiile astea, si la un momendat o sa se obisnuiasca cu noi! Sper ca te-am ajutat! Mult success in continuare!

| Dackvareder123 a răspuns:

Asta depinde de la persoana la persoana... mie imi plac si cele timide dar nici prea incat sa vrei sa te saruti in public si sa-i fie rusine dar nici prea "tupeiste".

| badboybitter a răspuns:

Imi plac fetele timide... la locul lor, care nu ies in evidenta dar care sunt speciale prin caracterul lor.

| diuluss a răspuns:

Nu.