| veronikaa a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Voua v-ar placea o fata care sa poarte ochelari? Influenteaza cu ceva relatia\prietenia? Daca da -de ce? si daca nu -de ce? funda happywinking

8 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Da.Ar fi probabil mai misto sau mai urat.Depinde ce parere are fata despre ea.Asta a contat cel mai mult la mine, uneori. Poate fi ceva mai atragatoare o fata cu ochelari sau ceva mai ciudata. ideea este cum iti pretuiesti lucrurile.

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Unele fete cu ochelari sunt chiar mai dragute, nu are cum sa influenteze relatia voastra happy

| PredatoR a răspuns:

Nu m`ar influenta absolut deloc 0%, cu conditia sa nu aiba ochekaru ca a cu bunicalaughing

| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

Eu una nu cred ca influenteazahee hee
n`au nicio treaba ochelarii intr-o relatiehee hee
daca e dragoste nu mai trebuie altcevahappy

sper ca te-am ajutat desii sunt fatahappy
Zbye:*

| alinutzu_6299 a răspuns:

Mie chiar imi plac mai mult fetele cu ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca in mod normal ar trebui sa conteze asta intr o relatie.
mie unul.imi plac fetele care poarta ochelari...asta le face mai dragute. cel putin asa le percep eu

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Nu cred.
Cel putin pe mine nu m-ar influenta o pereche de ochelari sa iubesc sau sa nu iubesc pe cine imi dicteaza inima.
Conteaza ce ai in piept, nu ce ai pe ochi.

| denis_2496 a răspuns:

Da mear placea( daca e frumusica), ear ca prietena pur si simplu nu infuenteaza chiar deloc- adica si ca relatie tot nu influenteaza... e ok