| elisabeta1998 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Dc voua nu va plac fetele cu ochelari sau mai stiu eu ce?

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Mie unul imi plac fetele cu ochelari. Asa e, unii baieti nu pot vedea dincolo de ochelari, si se uita doar la astepctul exterior zicand "daca arata asa, nici nu o sa ma inteleg cu ea/el".
Mie imi plac foarte mult fetele cu ochelari (nu e vreun apropo, sau ceva, daca asta se gandesc unii), dar oricum, mai mult ma uit la interior, decat la exterior.
Ceea ce nu-mi plac sunt grasele, alea peste 100 kg tongue

| Damasc a răspuns:

Depinde de fetishuri acum.n-am nimic cu secretarele de exemplu.

| PetreConstanta a răspuns:

Lasa pe fiecare sa-i placa ce doreste

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Cine a zis ca nu ne plac fetele cu ochelari?
:3

| enverhoxha a răspuns:

Nasoale.

| nazaseff1 a răspuns:

Bine daca poarta ochelari. poate parea mai sexy mai ales intr-o tinuta de aia moama ce te-as fwteeeeeeeeeeeee

| Lenesu a răspuns:

Sunt baiat si imi plac fetele cu ochelari.(nu toate). Deoarece thinking nu le sta bine cu ochelari.

| alexsendog a răspuns:

Mie imi plac