| katrin20 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: voua vi se pare estetic sau vi se pare ca arata bine fetele care nu poarta sutien sub tricouri, bluze etc. si se vad forma sanilor?
Chiar sunt corioasa sa stiu

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

As zice ca depinde de marimea si forma sanilor. Daca sanii nu sunt foarte mari si nu sunt lasati, nu prea ai de ce sa porti sutien cu majoritatea bluzelor sau maieurilor atat timp cat nu faci sport sau nu te irita materialul bluzei/maieului pe sfarcuri.

Prietena mea nu poarta aproape niciodata sutien de exemplu. Are sani cupa B, destul de fermi si arata bine fara sutien. Poarta numai la camasi mai transparente sau cand face sport, caz in care poarta bustiera.

Parere personala e ca arata mult mai estetic decat un push up masiv cum poarta unele.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Naspa fara sutien. Mie imi place sexu cu hainele pe ea sau catsuit. In pielea goala nu ma atrage deloc

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru mgtow):

Pai fratelo cum introduci penisul daca ea e imbracata?

| mgtow a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Gaura facuta cu foarfeca

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce frumos se vad sfarcuriile intarite prin bluza

| RAY a răspuns:

Si asa majoritatea sunt obiecte sexuale doar bune de sex atat, deci sa se arate sa stim pe ce dam bani

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand observam asa ceva, nu prea mai avem simtul estetic. Mintea o da in altele, iar reactia este de obicei un like.
Nu as fi prea bucuros daca prietena mea ar iesi asa pe strada, dar cu siguranta este un obicei sanatos pentru forma lor.

| Drimmero a răspuns:

Ea sa nu se simta comod, in rest nu am treaba, chiar daca probabil o va vedea toata lumea asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,este foarte estetic! Bine, acum normal ca mai trebuie sa ai si ce sa arati!

| katrin20 explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti fa griji ca am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par penibile si vor atentie(buric gol aceeasi chestie) semnalizeaza a panarame, mai ales daca pun in evidenta ca aratã asta.
Tie cum ti s-ar parea niste tipi care poartã pantaloni mulati(farã chiloti)tricou mulat sa li se vadã formele?

Una e sa fi estetic cu bun simt, sa arati ce ai si alta este sa exagerezi.

| katrin20 explică (pentru anonim_4396):

Mie una nu-mi place sa se vada formele sinilor prin haine dar crop-topurile (adica acele tricouri scurte) mi se par dragute si arata bine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca tu esti gerontofil si iti plac femeile de pe vremea lui Pazvante Chioru care se acopereau pana in cap si nu erau sexy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fetele nu au 100 kg atunci mi se pare ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tricou și de bluză, dar, mie mi se pare foarte ok. Cu anumite tipuri de îmbrăcăminte sutienul e în plus, adică, tricourile sau maieurile alea mai scurte, și alea care te acoperă până la gât, trebuie purtate fără, arată mai bine fără.
Și nu e vorba doar de a arăta mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par atrăgătoare cele care au țâțe. Nu o precehe de nuci și când ajungi sa faci sex să găsești prin sutien ba ciorapi, cârpe sau vată.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Mie mi se pare foarte excitant cand vad vreo d-ra/ d-na cu sanii fara sutien si li se vad formele sanilor, si cateodata si forma si marimile sfarcurilor.

| Suntopasarecracra a răspuns:

Io zic ca cra cra.