| Unicucebeea a întrebat:

Intrebare pentru baietii. Daca va place de o fata mai mica cu un an decat voi [ adica sa fie in aceeasi scoala si sa fie cu o clasa mai mica] Cum reactionati?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi cum?

Mă apropii cât pot de ea, și îmi deschid sufletul în fața ei.

O noapte liniștită îți doresc.

| mihnea123abc a răspuns:

Nimic. e mai mica

| Unicucebeea explică (pentru mihnea123abc):

O Doamne. Pentru tine conteaza varsta? Ce stupid. [sunt fata ] De obicei baiatul trebuie sa fie mai mare decat fata. Clar. Esti si tu genul ala care se da pe langa alea cu 2 ani mai mari. Jalnic...

| celnikar a răspuns:

Daca iti este frica sa vorbesti cu ea e bine. De ce? Pentru ca am invatat ca nu trebuie sa fi timd cu fetele, iar frica intervine atunci cand iti e teama sa incerci ceva si sa fi refuzat sau sa te faci de ras in cel mai rau caz. Incearca sa vorbesti cu ea, intreab-o pentru inceput chestii stupide, dar spune-i ceva, iar apoi o sa te observe. Citeste manualul seductiei, e interesant si il gasesti in format pdf. Succes!

| HearToFaSpartan a răspuns:

Salut! Frate e normal dupa parerea mea si perfect nu prea ai cum sa reactionezi. Nust daca iti place de ea stai cu ea de vorba si apropie-te de ea.