| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru barbati: Daca ai ajunge acasa si ai gasi-o pe iubita/ sotia ta dezbracata in pat cu o alta femeie cum ai reactiona?

26 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

La fel ca si cu un barbat

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca majoritatea s-ar dezbraca si ei, alaturandu-se fetelor in pat.

| mihai69 a răspuns:

Și eu aș întreba dacă mai e un pic de loc și pentru mine.
Ca în serialul "You, me, her".

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aș căuta bine, să nu fie și vreun bărbat pe acolo, apoi m-aș liniști.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Faptul ca foarte probabil ti-a ascuns adevarul cu privire la orientarea ei sexuala te-ar linisti?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred că mi-ar ascunde latura bi, multe fete o au și o recunosc, cel puțin în discuțiile cu pertenerii sexuali.
Dar dacă ar fi vorba de o surpriză, tot nu aș reacționa urât. E ceva ce pot accepta.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

In cazul in care ar fi bisexuala pe bune atunci nu te-ar deranja sa te insele cu o femeie? Ok, dar exista si varianta in care este lesbiana si ti-a ascuns lucrul asta. Tot nu te deranjeaza?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred că mi-ar putea ascunde o repulsie 100% față de mine/bărbați.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Au fost multe cazuri de persoane care au ascuns lucrul asta partenerului de cuplu. Multi oameni care sunt pe invers sunt complexati de orientarea lor sexuala si incearca s-o ascunda. Poate vor sa demonstreze familiei si prietenilor ca sunt normali. Unii poate se gandesc ca stand intr-o relatie cu o persoana de sex opus cu timpul o sa devina si ei heterosexuali. Motive pot fi multe. Sunt si unele semne pentru partener ca este ceva in neregula, dar de obicei oamenii nu pun lucrul asta pe seama faptului ca persoana de langa ei are alta orientare sexuala. Am inteles. Tu consideri ca nu ar putea sa ascunda lucrul asta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu.
Altora mai neatenți, le-ar putea ascunde.

| Drimmero a răspuns:

Tot inselat se pune dar parca de data asta e ceva mai ''dulce'' daca nu e cu un barbat, dar dat fiind faptul ca femeile au o incidenta mai mare de a fi lesby, bi e destul de probabil ca si a ta sa fie asa. As fi socat pentru inceput, nu stiu cum as reactiona, i-as cere pe loc explicatii si as intreba de cand e asa si de ce mi-a ascuns.

| Celcestietot a răspuns:

O trec pe lista ca,, relatie pasagera'' laughing

| VoidEternal a răspuns:

N-am nici cea mai vagă idee. Probabil m-ar bufni râsul. laughing)

| mastadont a răspuns:

Le-aș întreba dacă le deranjează dacă mă alătur și eu distracției. Dacă da atunci le dau pe ambele afară și îmi caut alta happy

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

M-as baga intre ele! Cu cat mai multe cu atat mai bine!

| literallythesamebruh a răspuns:

Aș face urât, după părerea mea așa este corect. Nu-i loc de discuție atâta timp cât m-a mințit în legătură cu chestia asta.

| ReZiSTorr a răspuns:

As face cu doua deodata laughing

| IamJoKeR a răspuns:

Depinde in ce stare ma prinde laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cehoslovacia a răspuns:

Pe ea o iau si o tund la chelie iar p-aia o dau dezbracata afara, asta in cel mai fericit caz.

| AdeLeu a răspuns:

Clar nu s-ar întâmpla ca in filmele porno, ce naiba. E înșelat.

| Stoi94315 a răspuns:

Le as întreba dacă vor sa o facem în 3

| perjaarebotamare123 a răspuns:

Double kill