| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete! care ar fi baiatul/barbatul ideal pentru voi, ca chiar nu va inteleg? straight face

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

Cine e baiatul prefect? Un zvonhappy.
Orice om are defecte, dar poate in ochii unei indragostite nu e chiar asahappy
Ce vreau eu de la un baiat? Pai sa fie baiat de gasca, sa nu fie retras adica, sa aiba simtul umoruluibatting eyelashesdar sa fie si serios atunci cand trebuie, sa nu aiba gura prea mare[la figuratlaughing] da nici sa scot cu clestele cuvintele din gura lui, vreau pe cineva cu sentimente, cu o latura misterioasa..., sa aiba cei 7 ani de-acasa[multi ii uita pe drum p-astia, e greu sa mai gasesti baieti asasad]. Am uitat ceva? A da, sa avem si pasiuni comune. Deci cum spuneam, un zvonhee hee.
P. S.-Fetele/femeile sunt fiinte mai `complexe` decat credeti voitongue
P. P. S. Am uitat sa zic ca vreau sa aiba un zambet frumoslaughing

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

EL ar trebui sa fie timid, si in acelasi timp foarte deschis. Amuzant, si in acelasi timp serios cand trebuie. De incredere, cu inima pura, cu o privire sincera. Cu sentimente adevarate.

| тecнιннιlα a răspuns:

Fetele sunt greu de inteles laughing in unele privinte. Baiatul perfect? Pentru mine? laughing Pe cel pe care`l iubesc kiss. In ochii mei el este perfect, iar pentru altele poate sa fie un oarecarewinking. Dar pentru tine care`i fata perfecta daca tot nu ne intelegi laughing... crezi ca noi va intelegem thinking big grin? laughing bb happy.

| maissner a răspuns:

Pentru mine ar fi cel cu care ma inteleg cel mai bine, in care am incredere totala, care sa imi fie cel mai bin prieten, dragut, saritor cand ai nevoie, muncitor, responsabil, si foarte iubitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blond. ochii albastrii si par pe pieptrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unul care sa fie in stare sa scrie fara cacofonii

| zozoo a răspuns:

laughingE cel mai greu sa intelegi o femeie!

In primul rand romantic, intelegator, dragut si sa nu zboare din floare in floare.

Apoi sa spuna lucruri frumoase, sa faca complimente si sa spuna des"te iubesc"etc...